Zastosuj to lekarstwo, pożegnaj się z bólem raz na zawsze. Sposób na rwę kulszową i ból pleców.

Rwę kulszową można określić jako ból o dużym nasileniu, odczuwany w okolicach dolnej części pleców i promieniujący do pośladków i nóg.

Jest on wynikiem podrażnienia lub uciskania nerwu kulszowego. Dolegliwość ta wiąże się z wieloma niedogodnościami, od bólu aż po problemy z poruszaniem.   Nerw kulszowy odgrywa ważną rolę w ciele człowieka.

Jest najgrubszym i najdłuższym nerwem, w związku z tym jego podrażnienie może być odczuwane w dużej części ciała. Osoby dotknięte rwą kulszową często próbują różnych sposobów na zlikwidowanie bólu. Należy jednak pamiętać, że wiele dostępnych lekarstw może tylko tymczasowo niwelować ból.

Z rwą należy więc walczyć też innymi sposobami. Wśród najbardziej polecanych znajdują się ćwiczenia ruchowe. W zmaganiach z rwą szczególnie dobrze działać ma joga oraz podobne aktywności.

Jeśli Twój ból sprawia, że twoje nogi drętwieją i masz problemy z poruszaniem oraz jest stale odczuwalny w okolicach pośladków i w nogach, promieniując z dolnej części pleców –  prawdopodobnie cierpisz na rwę kulszową. O dolegliwości tej może świadczyć także zwiększanie się bólu podczas siedzenia. Dzięki temu artykułowi poznasz skuteczny i długotrwały sposób na uśmierzenie rwy kulszowej.

Przyszykuj następujące składniki:

  • 200 ml mleka
  • 4 ząbki czosnku
  • by polepszyć smak lekarstwa, możesz także dodać miodu

Przygotowywanie:

Przygotowane ząbki czosnku wyciśnij za pomocą praski. Wrzuć do garnka oraz podgrzej. Czosnek zalej mlekiem i doprowadź je do zagotowania. Następnie zdejmij z palnika.

Stosowanie:

Tak przygotowany miks spożywaj raz dziennie. Lekarstwo to jest proste i tanie w przygotowaniu, zaś dzięki właściwościom przeciwzapalnym czosnku obrzmienia nerwu zmniejszą się, a Twoje ciało szybko wróci do zdrowia. By osiągnąć jak najszybszy efekt, połącz stosowanie lekarstwa z lekkimi ćwiczeniami fizycznymi.