Jestem zachwycona skutecznością. Bardzo prosty sposób na usunięcie przebarwień ze skóry.

Znane wszystkim plamy pojawiające się z wiekiem na skórze to tzw. plamy starcze. Występują one na odsłoniętych częściach ciała np. na rękach czy twarzy.

Są one spowodowane promieniowaniem słonecznym, które przez lata wpływało na naszą skórę, pozostawiając po sobie ślad. Dlatego też ważne jest dbanie o swoje zdrowie – stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym i unikanie bezpośredniego wystawiania się na działanie słoneczne.

Na szczęście plamy starcze, o ile mamy pewność, że są to one, nie mają szkodliwego wpływu na nasze zdrowie.

Przebarwienia powstałe w ten sposób mogą budzić jednak niechęć oraz wyglądać nieestetycznie. Jest na to naturalny sposób, który każdy z nas może wykonać w domowym zaciszu, trzeba się jednak liczyć z drobnym ryzykiem, że nie każdemu może to pomóc, jednak warto spróbować.

Jedno jest pewne – sposób ten na pewno nie zaszkodzi nikomu.

Potrzebujemy jedynie dwóch składników, co sprawia, że będzie kosztować nas to niewiele. Po pierwsze potrzebujemy soku z cebuli, który najlepiej zrobić samemu. W tym celu trzeba pokroić cebulę w kawałki, a następnie zmiksować ją w mikserze.

Po drugie potrzebny będzie ocet jabłkowy. Należy wymieszać sok z cebuli z octem jabłkowym i smarować plamy na skórze tą miksturą. Najlepiej trzymać sok wymieszany z octem w lodówce, szczelnie zamknięty, z dala od światła, aby utrzymać jego świeżość

Niekiedy potrzeba aż kilku tygodni, aby uzyskać efekty!