Może urosnąć nawet do 3 cm na miesiąc. Naturalny eliksir stymulujący mieszki włosowe.

Na rodzaj włosów mają wpływ geny. Środowisko i odżywianie mają znaczący wpływ na rodzaj włosów. Ciągle słyszymy, że wspaniałe włosy nie są wynikiem działania natury.

Jest to nieprawda. Wszystko, czego potrzebujesz, masz w swoim własnym domu. Dostępne są specjalne skuteczne mieszanki, które sprawią, że Twoje włosy staną się grubsze, bardziej lśniące i szybsze.

7 sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów

Aloe vera

Weź dwa liście aloesu i przetnij je na pół. Wmasuj płyn w cebulki włosów, wykonując masaż. Pozwoli to sokowi wniknąć głębiej we włosy i poprawi krążenie krwi. Możesz pozostawić go na włosach do dwóch godzin lub na całą noc. Po nałożeniu, umyj włosy.

Ocet jabłkowy z cydru

Ocet jabłkowy cydr może być stosowany zamiast ulubionej odżywki po umyciu włosów. Nie spłukuj włosów, ale pozwól, aby nadmiar płynu spłynął. Rozczesz włosy.

Koniak

Zmieszaj kieliszek koniaku i kilka jajek. Możesz dodać oliwę z oliwek. Nałóż olej na włosy u nasady i przesuwaj się w górę. Pozostaw na co najmniej godzinę, zanim umyjesz włosy.

Cytryna

Połącz sok z połowy cytryny z 1 łyżeczką oleju łopianowego, jednym żółtkiem i 1 łyżeczką oleju z orzechów laskowych. W rondelku, podgrzej mieszankę. Kiedy mieszanka osiągnie bardzo wysoką temperaturę (około 30-40°C), nałóż ją na włosy. Po upływie godziny, spłucz. Pierwsze efekty nie będą widoczne już po jednym zastosowaniu. Warto poczekać półtora miesiąca, aby zobaczyć rezultaty pierwszego zastosowania.

Polecamy skorzystać z zaleceń i dać nam znać, jakie są rezultaty. Maski te oferują bezpieczeństwo i wydajność, a także dużą wygodę. Zapamiętaj ten link, aby wrócić do tego artykułu za każdym razem, gdy będziesz chciała przyspieszyć wzrost włosów.