Masaż stóp może poprawić ogólny stan zdrowia. Czeski terapeuta demonstruje, jak w ciągu kilku minut wykonać masaż szyjnego odcinka kręgosłupa.

Te ćwiczenia pomogą Ci, jeśli cierpisz z powodu bólu szyi. Ćwiczenia te mogą być również stosowane w leczeniu innych dolegliwości bólowych i skurczów.

Zostały one przygotowane przez czeskiego terapeutę. Koncentrują się one na stopach. Wielu terapeutów wie, że stopy są kluczem do zdrowego kręgosłupa. Warto poświęcić kilka minut każdego dnia na masaż stóp.

Masaż koncentruje się na stopach. Punkty te mogą być wykorzystywane do leczenia bólu pleców i mieć pozytywny wpływ na inne sfery życia. Dobry sen ma zasadnicze znaczenie. Zacznij od zwracania uwagi na swoje stopy każdego dnia. Aby złagodzić ból, zmęczenie i obrzęk stóp, weź kąpiel.

Aby przygotować idealną kąpiel, zmieszaj dwie filiżanki octu z jabłek z sześcioma filiżankami ciepłej wody. Następnie zanurz stopy w tej mieszance i pozostaw do ostygnięcia. Kąpiel ta jest szczególnie przydatna, jeśli Twoje stopy są zmęczone i obolałe lub jeśli czujesz, że odczuwasz mrowienie.

Oto kilka ćwiczeń, które mogą przynieść wspaniałe efekty